Poradnik rodzinny

 Zobacz również
  • jedzenie na dowoz
  • składniki piwa
  • ile kalorii dziennie
  • indeks glikemiczny
  • gotowanie na płycie indukcyjnej
  • napoj na bazie owocow
  • potrawy z ogniska
  • odżywianie praną


  • Wyniki wyszukiwania:
    Który z serów jest najtańszy? Ser A masa: 0.3 kg cena:... - Zadane.pl
    Najtańszy jest ser B. Jesli liczyć cene 1 kg wtedy: A=12,60 * 10/3 =42 zł. B=8*5= 40 zł. C=16,20*100/36= 45 zł. D=11,25*4=45. Więc i tak B.
    http://zadane.pl/zadanie/3142957

    Który z serów jest najtańszy ? A. masa: 0,3 kg cena 12 ... - Zadane.pl
    Czyli .. najtańszy jest ser z pod punktu b. Proszę ;**. Avatar użytkownika olcia13410 Olcia13410 Ambitny 31.10.2011 Dziękuję (9). zgłoś!
    http://zadane.pl/zadanie/3022094

    zad.1.Który z serów jest najtańszy ? oblicza) Sermasa: 0 ... - Zadane.pl
    ser masa: 0,25 kg cena: 11,25 zł zad.2. Zosia i Karol wyruszyli rowerami jednocześnie naprzeciw siebie z dwóch
    Odp: Najtańszym serem jest ser b)
    http://zadane.pl/zadanie/1688254

    1) Który z serów jest najtanszy ? a) ser masa:0,3 kg cena: 12,16 zł b ...
    opowiedział(a) 2010-11-12 16:08:45: a) 0.3 kg razy 12.16 zł = 3,65 b)0,2 kg razy 8 zł = 1,6 c)0,36 razy 16,20 = 5,83 d)0,25 razy 11,25 = 2,81. Najtańszy ser to ser
    http://zapytaj.onet.pl/Category/006,003/...

    Ktory ser jest najtańszy ? • Matematyka.pl
    Który z serów jest najtańszy? A.SER 1 masa:0,3 kg cena: 12,60 zł. B.SER 2 masa : 0,2 kg cena: 8 zł. C.SER 3 masa: 0,36 kg cena: 16,20 zł. D.SER 4 masa: 0,25
    http://www.matematyka.pl/216910.htm

    Który ser jest najtańszy - Matematyk - forum matematyczne
    Który ser jest najtańszy - posted in Równania i nierówności, układy równań: Sorry jak nie w tym dziale. Który z serów jest najtańszy? A.SER 1
    http://matma4u.pl/topic/27832-ktory-ser-jest-najtanszy/

    który z serów jest najtańszy: a) masa 0.3kg cena 12.60zł b masa 0.2 ...
    Zadanie: który z serów jest najtańszy a masa 0 3kg cena Rozwiązanie: a 1kg 12 60zł to mnożysz na krzyż 0 3kg x 3 78zł 1x 3 78 1 x 3 78 b 1kg.
    http://www.zaliczaj.pl/zadanie/346332/ktory-z-serow-jest-najtanszy-a-masa-0-3kg-cena-12-60zl-b-masa-0-2kg/

    1) który z serów jest najtańszy? ser 1 masa:0,3 kg cena:12.6 zł ...
    12,6:0,3=42 - cana 1 sera za kg 8:0,2= 40 - cena 2 za kg 12,6:0,36=35 - cena 3 za kg 11,25:0,25 = 45 cena 4 za kg 3 ser jest najtańszy
    http://www.zadaj.pl/zadanie/1-ktory-z-serow-jest-najtanszy-ser-1-masa-0-3-kg-cena-12-6-zl-258958

    Który z serów jest najtańszy? A. masa:0,3kg/cena:12,60zł B. masa:0 ...
    zgłoś | link. A. 12.60/0.3=42 B. 8/0.2=40 C. 16.2/0.36=45 D. 11.25/0.25=45 Ser B. Ma najmniejszy współczynnik, więc jest najtańszy.
    http://www.zadaj.pl/zadanie/ktory-z-serow-jest-najtanszy-a-masa-0-3kg-cena-12-60zl-b-masa-0-2k-438831

    najtańszy ser żółty - Encyklopedia wiedzy Fakt.pl
    Oto lista najpopularniejszych tekstów, zdjęć i wideo o najtańszy ser żółty.
    natomiast stwierdzili w ofercie handlowej ser „Ratuszowy”, który miał ponad 93 proc.
    http://wiki.fakt.pl/Najtanszy-ser-zolty,1.html

    Powtórki z plusem dla klasy 3 gimnazjum Zestaw zadań nr.1 ...
    Który z serów jest najtańszy? A.masa 0,3kg B.masa 0,2kg C.masa 0.36kg D. masa: 0.25kg cena: 12.50zł cena: 8zł cena: 16.20zł cena: 11.25zł. Zadanie 3.
    http://pracadomowa24.pl/zadanie/26999-powtorki-z-plusem-dla-klasy-3-gimnazjum-zestaw-zadan-nr-1/

    Zad.1 Zeszyt kosztuje 2,70zł,długopis jest od niego o 1,40zł ...
    Zad.2 Który z serów jest najtańszy? A. SER: masa: 0,3kg cena: 12,60zł. B. SER:
    C. SER: masa: 0,36kg cena: 16,20zł. D. SER: masa: 0,25kg cena: 11,25zł.
    http://www.trudne.pl/zadanie/128314/?zad1-zeszyt-kosztuje-270zldlugopis-jest-od-niego-o-140zl/

    Polak pelna geba - Polonia w Niemczech - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
    Krzycza na caly sklep, pokazuja sobie wzajemnie, ktory ser jest najtanszy, pewni siebie i swojej meskosci (po krotkiej dyskusji ile flaszek za ile)
    http://forum.gazeta.pl/forum/w,10001,150204218,150222098,Polak_pelna_geba.html

    NAJTAŃSZE GLAZURY - forum, dyskusje, rozmowy - Forum.gazeta.pl
    NAJTAŃSZE GLAZURY: najświeższe informacje, zdjęcia, video o
    w tonie glazury, ser, który koło sera nie leżał, makaron typu złotówka za opakowanie.
    http://index.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/najta%C5%84sze+glazury

    Zestaw nr 1
    SER SALAMI, którego 0,36 kg kosztuje 16,20 zł,. SER BABUNI, którego 0,25 kg kosztuje 11,25zł. Który ser jest najtańszy? ZAD.3. Strusie. Hodowca miał 60
    http://www.gim2.boleslawiec.pl/dokumenty/2012-2013/blysk1.pdf

    Wydawało ci się, że krojenie sera jest proste? Zobacz jak kroić ...
    Parmezan to włoski ser, który po raz pierwszy wyprodukowali
    @Mibars: najtańsze Parmigiano Reggiano ~100zł, Grana Padano ~80zł ;)
    http://www.wykop.pl/link/1625616/wydawalo-ci-sie-ze-krojenie-sera-jest-proste-zobacz-jak-kroic-parmezan/

    To nieprawda, że Biedronka jest najtańsza - Wykop.pl
    Biedronka nie jest sklepem najtańszym, ale takim, który potrafił wykreować
    @ Kevin1337: Tylko nabiału (serów żółtych) oraz wędlin tam nie
    http://www.wykop.pl/link/1725854/to-nieprawda-ze-biedronka-jest-najtansza/

    Zestaw 1
    Który z serów jest najtańszy?
    http://www.zslambinowice.pl/2011/Zadania/matematyka/zestaw-1.pdf

    Tosty francuskie z kozim serem i nie tylko - kamilgotuje.pl | Wiesz co ...
    Na zachodzie chleb tostowy jest najtańszym i najgorszym sortem pieczywa.
    który jest miękki poleciałaby do łazienki po zimny kompres na moją głowę.
    http://www.kamilgotuje.pl/blog/tosty-francuskie-z-kozim-serem-i-nie-tylko/

    Zobacz wątek - SPRZEDAŻ NAJTANSZYCH SERÓW HURT-DETAL • www.RosjaPL ...
    posiadam w sprzedaży najtańsze sery oraz wyroby serpodobne.
    Goowniany smak, ktory przprawia o mdlosci, tylko tluszcze roslinne i
    http://www.rosjapl.info/forum/viewtopic.php?t=9296

    który hipermarket najtańszy? [RANKING] - Kraków NaszeMiasto.pl
    W Tesco, czyli w markecie, który wygrał nasze zestawienie, za 1 kg
    Podwyżki w naszym koszyku widać także na przykładzie sera czy
    http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/zakupy-swiateczne-2013-ktory-hipermarket-najtanszy-ranking,2106358,t,id.html

    Trzy powody, dla których nie warto być „najtańszym na rynku ...
    Zauważyłem, że jest pewien „cenowy standard” ponad który „wystają”
    To tak jak ty w markecie w dziale z winami albo spleśniałymi serami
    http://jegoblog.blog.pl/2013/09/13/trzy-powody-dla-ktorych-nie-warto-byc-najtanszym-na-rynku/

    Jak powstaje żółty ser? - Kobieta - Onet
    kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/jak-rozpoznac
    http://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/jak-rozpoznac-dobrej-jakosci-zolty-ser/5vf9d

    RANKING SKLEPÓW: Gdzie w Polsce zrobisz najtańsze zakupy ...
    W poniższej tabeli znajdziecie dokładny wykaz najtańszych sklepów.
    .. lidl ma znacznie więcej produktów. większy wybór warzyw, serów,
    http://www.papilot.pl/praca-i-pieniadze/19895/RANKING-SKLEPOW-Gdzie-w-Polsce-zrobisz-najtansze-zakupy-Wcale-nie-w-Biedronce.html

    Karma mokra Nature's Protection dla psów i kotów - Sklep ...
    www.zoosklep-mariposa.pl/
    /185-karmy_mokre_natures_protection_puszki. html
    http://www.zoosklep-mariposa.pl/polecamy/185-karmy_mokre_natures_protection_puszki.html

    Koniec miłości do pizzy - Onet
    ~Ruffi : Ten gniot, który nam przywożą na telefon ma tylko nazwę pizzy.
    Ser kupowany w markecie naprawdę nie jest serem , tylko jakimś tworzywem
    sztucznie barwionego boczku i co tylko najtańszego kupowanego wworkach w Makro
    http://m.onet.pl/biznes/prasa,nn203

    Do kraju sera i na zad | Podróżuj tanio! | Blog dla miłośników ...
    Najlepiej kupować w sklepach Aldi, Denner, Migros lub Coop (w kolejności od najtańszego).
    I spróbowałem pysznego szwajcarskiego sera i czekolady!
    między innymi Czecha, który specjalnie nadrabiał spory kawałek drogi, żeby
    http://paragonzpodrozy.pl/paragony/euro/autostopem-do-szwajcarii/

    DobraMama.pl - Kupujecie ser w hipermarketach? - Forum
    Kupuję w hipermarketach, ale ciut droższy, nie najtańsze podróby.
    . bo malo kto sie zna na tym na tyle by odroznic ser ktory naprawde np ma
    http://www.dobramama.pl/pokaz/200279/Kupujecie_ser_w_hipermarketach/1/1

    MSM Mońki - Producent serów, Obalamy mity o żółtym serze
    Sery typu holenderskiego i szwajcarskiego są popularne, bo są najtańsze.
    Podczas tego procesu wydziela się dwutlenek węgla, który rozpycha miąższ sera ,
    http://www.msm-monki.pl/Aktualnosci/Obalamy_mity_o_zoltym_serze/40

    Forum Mleczarskie: Produkty regionalne
    Rzadko który duży dostawca pamięta o tym segmencie.
    Niemal wszystkie firmy rywalizują o segment najtańszych serów, gdzie klienci szukają produktów
    http://www.forummleczarskie.pl/RAPORTY/275/

    Wielkanocne zakupy. Szukamy najtańszych produktów - Finanse ...
    To tyle, ile zapłacimy za najtańsze produkty własne dyskontów.
    . Natomiast ser tylżycki pod ostatniego razu sprzed tygodnia podrożał o
    http://finanse.wp.pl/kat,1038023,title,Wielkanocne-zakupy-Szukamy-najtanszych-produktow,wid,16528808,wiadomosc.html

    Szokujące wyniki kontroli restauracji w Bydgoszczy - WPROST
    /Szokujace-wyniki-kontroli-restauracji-w-Bydgoszczy/
    http://www.wprost.pl/ar/436730/Szokujace-wyniki-kontroli-restauracji-w-Bydgoszczy/

    PolskiBus.com: bilety od 2 PLN na wakacje! - Fly4free.pl
    Za informację dziękujemy czytelnikowi luziczek, który jako pierwszy
    Najtańszych już prawie nie ma, ale się udało coś kupić w niskiej cenie :)
    http://www.fly4free.pl/polskibus-com-bilety-od-2-pln-na-wakacje/

    WASZYM ZDANIEM - NAJTAńSZE ŹRÓDŁO BIAŁKA?? - Forum SFD ...
    Najtańszym żródłem białka jest ser twarogowy chudy - (ok.
    tunczyka biore pod uwage bialko roslinnego, ktorego duzo jest m.in. w kaszy kuskus 100g ma 15g
    http://www.sfd.pl/WASZYM_ZDANIEM__NAJTA%C5%84SZE_%C5%B9R%C3%93D%C5%81O_BIA%C5%81KA_-t52927.html

    Przepis na kurczaka z chorizo i serem Kuchnia Lidla
    4 pojedyncze piersi kurczaka: 680 g; salami Chorizo: 70 g; ser Manchego: 50 g
    http://kuchnialidla.pl/product/Kurczak-z-Chorizo-i-serem-Manchego

    Jaki sklep jest najtańszy? - Towar niezgodny z umową - Blox
    Sieci chcą pokazać, że to właśnie u nich ser jest najtańszy.
    ograniczam się do Almy (i zakupów online) oraz do Reala, który jest pod ręką.
    http://supermarket.blox.pl/2011/09/Jaki-sklep-jest-najtanszy.html

    Gdzie robić zakupy? 10 najtańszych sieci - Foto Małe - Onet Biznes
    Oto ranking 10 najtańszych sieci handlowych .
    Kupilem za to: Ser owczy - 2 kg, Kielbasa bez dodatkow MOMu i innych syfow - 2 kg,. Piekny schab wedzony 2
    http://biznes.onet.pl/gdzie-robic-zakupy-10-najtanszych-sieci,18726,5453703,1,fotoreportaze-detal-galeria

    powtorki z plusem dla klasy iii gimnazjum zestaw zadan nr 6 pdf ...
    Który z serów jest najtańszy?
    6. Rok produkcji filmu
    www.gimnazjum.k-k.pl/ pliki/matematyka/gim-powtorki-z-plusem-zestaw
    POWTÓRKI Z PLUSEM DLA
    http://www.plikownia.net/rezultat-powtorki_z_plusem_dla_klasy_iii_gimnazjum_zestaw_zadan_nr_6_pdf.php

    GP SPHEROID REBUILDABLE ATOMISER | Strona 22 | Atomizery | E ...
    Co jest najtanszym i gdzie dostepnym klonem Speheroida?
    . IMHO sprawdza się sporo lepiej od waty sera - a na pewno jest większa
    Jedynie podobną konstrukcją, bo nie klonem może być atomizer, który nazywa się Pali.
    http://www.e-papierosy-forum.pl/gp-spheroid-rebuildable-atomiser-t27254-420.html

    Testowane Matuszewskim: markety Alma pod lupą
    /1,111693,15968504,Testowane_Matuszewskim__markety _Alma_pod_lupa.html
    http://www.logo24.pl/Logo24/1,111693,15968504,Testowane_Matuszewskim__markety_Alma_pod_lupa.html

    Super lek. Adepend, Naltrexon : Medycyna niekonwencjonalna ...
    O mleku i serach zapomniałam już dawno.
    i testuję) poradzi sobie z kazdym pokarmem ktory jest odrzucany przez organizm?
    . lub wybranie tylko " mojej grupy " jest najtańszy ze znanych mi sposób na dowiedzenie się,
    http://davidicke.pl/forum/super-lek-adepend-naltrexon-t11596-390.html

    Koniec wsparcia dla Windows XP – co robić? - Sekurak
    W krótkim okresie jest najtańsza, jednak docelowo może okazać się
    który nie posiada sterowników w systemach wyższych lub który jest
    http://sekurak.pl/koniec-wsparcia-dla-windows-xp-co-robic/

    Mezan Trade najlepsze i najtańsze przyprawy on-line – Radzymin ...
    Mezan Trade najlepsze i najtańsze przyprawy on-line, Radzymin.
    Jestem zachwycona gratisami i dodatkami, ktore otrzymalam, a same przyprawy sa przep
    yszne - zwlaszcza opakowania
    .. (ewentualnie ser żółty starty na drobnej tarce)
    https://pl-pl.facebook.com/mezantradepl?hc_location=timeline

    W poszukiwaniu najtańszych mieszkań. Uroda i Zdrowie - serwis nie ...
    Tarta z żółtym serem o pomidorkami
    . Klient, który zakupi mieszkanie w programie MdM zapłaci za nie tylko 119 tys. zł, informuje Oscar
    http://urodaizdrowie.pl/w-poszukiwaniu-najtanszych-mieszkan

    Pomoc Linki O Serwisie
    O nas
    Formularz kontaktowy
    Poradnik domowy
    Poradnik działkowca
    Spryciarze
    Polskie Składy Budowlane
    Jak to działa
    Reklama
    Jak dodać strone
    Copyright © poradnik-rodzinny.pl All Rights Reserved.